O NAS

Stylowa altanka w stylu góralskim, kryta gontem
Stylowa altanka w stylu góralskim, kryta gontem.

o-nasStolarnia „KULKA” zajmuje się stolarką w pełnym zakresie usług. Od samego początku naszej działalności jesteśmy nastawieni przede wszystkim na zadowolenie naszych Klientów, którym oferujemy najwyższą jakość wytwarzanych przez nas wyrobów. W związku z tym stawiamy na wysokogatunkowe i starannie wyselekcjonowane drewno. Nasza produkcja obejmuje głównie takie rodzaje drewna jak:

  • sosna,
  • dąb,
  • buk,
  • jesion.

Ponadto, jesteśmy skłonni zastosować również inne gatunki drewna, włączając w to nawet te egzotyczne.

Najważniejsze jest dlo-nasa nas, aby nasz Klient zawsze był całkowicie usatysfakcjonowany, dlatego też dokładamy wszelkich starań w celu spełnienia wszystkich Jego wymagań. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo liczyć na fachowe porady, zarówno w kwestii wyboru odpowiedniego materiału, jak i dopasowania konkretnego wzoru do otoczenia.

Tym, co wyróżnia stolarnię „KULKA” spośród konkurencji, jest wysoka jakość świadczonych usług oraz towarów. Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno Klienci indywidualni, jak i firmy, m. in. pensjonaty, hotele (wykończenie i wyposażenie pokoi gościnnych) czy restauracje. Z przyjemnością będziemy świadczyć swoje usługi wszystkim zainteresowanym na terenie całej Polski.